Sport, pohyb i správné stravování pro zdravý život

Podporovat Český olympijský tým na cestě za úspěchy na olympijských hrách i dalších soutěžích. A zároveň umožnit všem najít si cestu ke sportu a pohybu i pomoci plnit sny malých sportovců. To jsou cíle, které spojují Český olympijský výbor a společnost BILLA.

„Vždy je pro nás důležité, abychom s našimi partnery sdíleli společné hodnoty. Proto se velmi těšíme na spolupráci se společností BILLA. Je radost posouvat dál vše, co děláme, společně s lidmi, pro které je role pohybu, sportu a samozřejmě i zdravého stravování jako základní součásti života ve zdraví stejně stěžejní jako pro nás,“ řekl Jiří Kejval, předseda Českého olympijského výboru.

BILLA se současně stává partnerem projektů Olympijský víceboj, Olympiáda dětí a mládeže, Česká olympijská nadaceOlympijský festival. 

Sport, pohyb a správné stravování! DĚKUJEME SPOLEČNOSTI BILLA 💛
(1:21)

„Jsme velmi nadšení, že můžeme oznámit naše partnerství s Českým olympijským výborem. Vedle toho, že budeme moci podpořit fenomenální sportovce, kteří budou soutěžit v příštích čtyřech letech, se těšíme na spolupráci se školami a místními komunitami při propagaci zdravého životního stylu prostřednictvím fyzické aktivity a správného stravování. Náš tým v Bille sdílí odhodlání a vášeň české olympijské komunity a těšíme se na fantastické společné partnerství,“ řekl Liam Casey, generální ředitel společnosti BILLA Česká republika.