Olympiáda dětí a mládeže 2022 – pořadí krajů
Hlavní město Praha – Plavání – Dívky
Sportovec | Disciplína | Závod | Pořadí | Body |
---|---|---|---|---|
Margarita Paroubková | 50 VZ | dívky ročník 2008 | 26. | 0 |
Karla Škopová | 50 VZ | dívky ročník 2008 | 13. | 2 |
Lucie Vobořilová | 50 VZ | dívky ročník 2008 | 9. | 6 |
Barbora Škopová | 50 VZ | dívky ročník 2009 | 20. | 0 |
Ema Roubíčková | 50 VZ | dívky ročník 2010 | 19. | 0 |
Tara Lea Slámová | 50 VZ | dívky ročník 2010 | 13. | 2 |
Tara Lea Slámová | 100 VZ | dívky ročník 2010 | 10. | 5 |
Adriana Kožená | 200 VZ | dívky ročník 2008 | 6. | 9 |
Lucie Vobořilová | 200 VZ | dívky ročník 2008 | 9. | 6 |
Ema Roubíčková | 200 VZ | dívky ročník 2010 | 11. | 4 |
Tara Lea Slámová | 200 VZ | dívky ročník 2010 | 10. | 5 |
Rozálie Cejpková | 400 VZ | dívky ročník 2008 | 22. | 0 |
Adriana Kožená | 400 VZ | dívky ročník 2008 | 6. | 9 |
Margarita Paroubková | 400 VZ | dívky ročník 2008 | 21. | 0 |
Gabriela Šindelářová | 400 VZ | dívky ročník 2009 | 17. | 0 |
Karolína Lajčaková | 400 VZ | dívky ročník 2010 | 14. | 1 |
Tara Lea Slámová | 400 VZ | dívky ročník 2010 | 13. | 2 |
Karla Škopová | 100 M | dívky ročník 2008 | 9. | 6 |
Lucie Vobořilová | 100 M | dívky ročník 2008 | 7. | 8 |
Gabriela Šindelářová | 100 M | dívky ročník 2009 | 8. | 7 |
Margarita Paroubková | 100 M | dívky ročník 2009 | 2. | 16 |
Tara Lea Slámová | 100 M | dívky ročník 2010 | 12. | 3 |
Rozálie Cejpková | 200 M | dívky ročník 2008 | 6. | 9 |
Adriana Kožená | 200 M | dívky ročník 2008 | 13. | 2 |
Gabriela Šindelářová | 200 M | dívky ročník 2009 | 13. | 2 |
Markéta Škábová | 200 M | dívky ročník 2009 | 11. | 4 |
Karolína Plecerová | 200 M | dívky ročník 2010 | 8. | 7 |
Tara Lea Slámová | 200 M | dívky ročník 2010 | 13. | 2 |
Karla Škopová | 100 Z | dívky ročník 2008 | 2. | 16 |
Lucie Vobořilová | 100 Z | dívky ročník 2008 | 5. | 10 |
Barbora Škopová | 100 Z | dívky ročník 2009 | 2. | 16 |
Karolína Lajčaková | 100 Z | dívky ročník 2010 | 3. | 13 |
Ema Roubíčková | 100 Z | dívky ročník 2010 | 5. | 10 |
Lucie Vobořilová | 200 Z | dívky ročník 2008 | 2. | 16 |
Barbora Škopová | 200 Z | dívky ročník 2009 | 7. | 8 |
Karolína Lajčaková | 200 Z | dívky ročník 2010 | 2. | 16 |
Ema Roubíčková | 200 Z | dívky ročník 2010 | 4. | 11 |
Rozálie Cejpková | 100 P | dívky ročník 2008 | 2. | 16 |
Lucie Vobořilová | 100 P | dívky ročník 2008 | 19. | 0 |
Markéta Škábová | 100 P | dívky ročník 2009 | 14. | 1 |
Barbora Škopová | 100 P | dívky ročník 2009 | 21. | 0 |
Karolína Lajčaková | 100 P | dívky ročník 2010 | 8. | 7 |
Karolína Plecerová | 100 P | dívky ročník 2010 | 7. | 8 |
Rozálie Cejpková | 200 P | dívky ročník 2008 | 2. | 16 |
Markéta Škábová | 200 P | dívky ročník 2009 | 8. | 7 |
Karolína Lajčaková | 200 P | dívky ročník 2010 | 11. | 4 |
Karolína Plecerová | 200 P | dívky ročník 2010 | 5. | 10 |
Rozálie Cejpková | 200 PZ | dívky ročník 2008 | 10. | 5 |
Karla Škopová | 200 PZ | dívky ročník 2008 | 7. | 8 |
Barbora Škopová | 200 PZ | dívky ročník 2009 | 10. | 5 |
Karolína Lajčaková | 200 PZ | dívky ročník 2010 | 11. | 4 |
Hlavní město Praha | 4 x 50 VZ | dívky | 4. | 11 |
Hlavní město Praha | 4 x 50 polohová štafeta | dívky | 1. | 20 |