Sarajevo 2019 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů (Finále)
1
Marie Kreisingerová
Snowboarding
slopestyle (Finále)
3
Dominika Simandlová
Rychlobruslení
1000 m 21.
Markéta Fajkusová
Rychlobruslení
1000 m 27.
 (smíšené)
Běh na lyžích
smíšená štafeta 4x5 km 11.
 (smíšené)
Alpské lyžování
paralelní obří slalom - smíšené týmy 5.
 (smíšené)
Biatlon
smíšená štafeta - ženy 2 x 6 km, muži 2 x 7,5 km 10.
Jolanta Byrtus
Běh na lyžích
sprint ženy DNS
Marie Kreisingerová
Snowboarding
Big Air (Finále) 6.
Daniel Mrázek
Krasobruslení
závod mužů 8.
David Kubeš
Alpské lyžování
obří slalom 16.
Mathias Vacek
Severská kombinace
sprint 45.
Eliška Šibravová
Běh na lyžích
sprint ženy 25.
 (smíšené)
Curling
smíšené týmy 9.
Adam Klíma
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo) DNF
Jakub Medek
Severská kombinace
sprint 54.
Martin Pokorný
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) DNS
Marta Slonková
Běh na lyžích
sprint ženy 46.
Jakub Strouhal
Severská kombinace
sprint 28.
Klára Štěpánová
Krasobruslení
závod žen 19.
Kateřina Tůmová
Běh na lyžích
sprint ženy 47.
Benjamin Vrbovský
Severská kombinace
sprint 60.
Adam Linhart
Alpské lyžování
obří slalom 32.
Josef Kabrda
Biatlon
12,5 km muži 12.
Zuzana Doležalová
Biatlon
10 km ženy 31.
Bára Babánková
Biatlon
10 km ženy 13.
Klára Gašparíková
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) DNS
Tereza Grossmannová
Biatlon
10 km ženy 47.
Renata Trejbalová
Biatlon
10 km ženy 26.
Ondřej Mánek
Biatlon
12,5 km muži 20.
Jonáš Mareček
Biatlon
12,5 km muži 40.
Marta Slonková
Běh na lyžích
5 km volně 33.
Elese Sommerová
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo) DNF
Natálie Zouharová
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) 38.
Luděk Abrahám
Biatlon
12,5 km muži 10.
Barbora Nováková
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) 22.
Benjamin Vrbovský
Běh na lyžích
7,5 km volně muži 43.
Mathias Vacek
Běh na lyžích
7,5 km volně muži 12.
Jolanta Byrtus
Běh na lyžích
5 km volně 25.
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) DNF
Filip Forejtek
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) DNF
Luděk Abrahám
Biatlon
7,5 km sprint 9.
Kateřina Tůmová
Běh na lyžích
5 km volně 30.
Markéta Fajkusová
Rychlobruslení
500 m 14.
Eliška Šibravová
Běh na lyžích
5 km volně 20.
Zuzana Doležalová
Biatlon
7 km sprint ženy 49.
Patrik Benc
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) DNF
Bára Babánková
Biatlon
6 km sprint 4.
Tereza Grossmannová
Biatlon
6 km sprint 20.
Josef Kabrda
Biatlon
7,5 km sprint 10.
Ondřej Mánek
Biatlon
7,5 km sprint 14.
Jonáš Mareček
Biatlon
7,5 km sprint 31.
Jakub Medek
Běh na lyžích
7,5 km volně muži 60.
Dominika Simandlová
Rychlobruslení
500 m 32.
Jan Straka
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) DNF
Jakub Strouhal
Běh na lyžích
7,5 km volně muži 40.
Renata Trejbalová
Biatlon
6 km sprint 28.
Dominika Simandlová
Rychlobruslení
1500 m (Finále B) 12.
Eliška Šibravová
Běh na lyžích
7,5 km klasicky ženy 24.
Barbora Nováková
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) 52.54
Jolanta Byrtus
Běh na lyžích
7,5 km klasicky ženy 16.
Klára Gašparíková
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) DNF
Jakub Medek
Běh na lyžích
10 km klasicky 26.
Markéta Fajkusová
Rychlobruslení
1500 m (Finále B) 10.
Marta Slonková
Běh na lyžích
7,5 km klasicky ženy 49.
Elese Sommerová
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) 51.93
Jakub Strouhal
Běh na lyžích
10 km klasicky 40.
Kateřina Tůmová
Běh na lyžích
7,5 km klasicky ženy 38.
Benjamin Vrbovský
Běh na lyžích
10 km klasicky 16.
Natálie Zouharová
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) DNF
Mathias Vacek
Běh na lyžích
10 km klasicky 4.