Amsterdam 1928 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
bradla
1
František Ventura
Skoky
soutěž jednotlivců
1
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev
2
Jan Heřmánek
Box
střední váha (69 - 75 kg)
2
Emanuel Löffler
Sportovní gymnastika
přeskok
2
Jindřich Maudr
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg
2
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
kruhy
2
Jaroslav Skobla
Vzpírání
nad 82,5 kg
3
Emanuel Löffler
Sportovní gymnastika
kruhy
3
Václav Pšenička
Vzpírání
do 82,5 kg 4.
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
bradla 4.
Jan Gajdoš
Sportovní gymnastika
bradla 4.
 (muži)
Šerm
tým kord 5.
Vladimír Vávra
Zápas
řecko-římský styl do 69 kg 5.
Emanuel Thiel
Drezura
soutěž jednotlivců 5.
Josef Urban
Zápas
řecko-římský styl nad 82 kg 5.
 (muži)
Drezura
soutěž týmů 5.
František Hála
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 6.
Josef Straka st.
Veslování
skif (1x) 6.
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
kruhy 6.
Jan Gajdoš
Sportovní gymnastika
kruhy 8.
Josef Vacek
Vzpírání
do 60 kg 8.
Adolf Kittel
Atletika
1500 m 8.
František Nekolný
Box
do 67 kg 9.
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 9.
Otto Schöniger
Drezura
soutěž jednotlivců 10.
Emanuel Löffler
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 10.
Josef Matějček
Vzpírání
67kg 11.
Jan Kostrba
Vzpírání
do 75 kg 11.
 (muži)
Silniční cyklistika
silniční závod družstev 11.
Jan Gajdoš
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 13.
Josef Effenberger
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 14.
Josef Charous
Všestrannost
soutěž jednotlivců 16.
Alois Krof
Atletika
maraton 16.
Tomáš Pötsch
Box
do 62 kg 17.
Jaroslav Hanf
Drezura
soutěž jednotlivců 17.
Karel Nedobitý
Atletika
10 000 m 17.
Rudolf Winter
Jachting
Joly 17.
Bohumil Sýkora
Vzpírání
do 75 kg 17.
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 21.
Václav Veselý
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 28.
Rudolf Růžička
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 30.
Jan Koutný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 31.
František Zyka
Atletika
maraton 33.
Josef Schejbal
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 35.
Ladislav Tikal
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 37.
Kamil Gampe
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 37.
Antonín Honig
Silniční cyklistika
silniční závod 39.
Josef Rabas
Skoky
soutěž jednotlivců 41.
Josef Šídlo
Silniční cyklistika
silniční závod 46.
Antonín Perič
Silniční cyklistika
silniční závod 46.
Ladislav Brůžek
Silniční cyklistika
silniční závod 59.
Jarmila Chalupová
Šerm
fleret 2. kolo
František Kříž
Šerm
kord 1. kolo
Václav Antoš
Plavání
1500 m volný způsob rozplavba
Václav Antoš
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Jan Černohorský
Šerm
kord 1. kolo
Josef Vávra
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 3. kolo
František Statečný
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
Josef Jungmann
Šerm
kord 2. kolo
Karel Kněnický
Atletika
200 m meziběh
Rudolf Popler
Skoky
soutěž jednotlivců nedokončil
Jaroslav Vykoupil
Atletika
400 m rozběh
František Douda
Atletika
vrh koulí kvalifikace
František Douda
Atletika
hod diskem kvalifikace
Josef Nesvadba
Skoky do vody
3 m prkno kvalifikace
Josef Seyfried
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
 (muži)
Všestrannost
soutěž týmů nedokončili
 (muži)
Vodní pólo
muži 1. kolo
Adolf Kittel
Atletika
800 m rozběh
Jaroslav Vykoupil
Atletika
100 m meziběh
Jaroslav Vykoupil
Atletika
200 m rozběh
Johann Bartl
Atletika
100 m rozběh
 (muži)
Skoky
soutěž týmů nedokončili
Johann Bartl
Atletika
200 m rozběh
Johann Bartl
Atletika
400 m meziběh
Vilém Šindler
Atletika
800 m semifinále
Vilém Šindler
Atletika
1500 m rozběh
Jozef Koščák
Atletika
5000 m rozběh
Karel Nedobitý
Atletika
5000 m nedokončil
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 400 m rozběh
Otakar Jandera
Atletika
110 m překážek semifinále
Július Balász
Skoky do vody
3 m prkno kvalifikace
František Kratochvíl
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 3. kolo
Karel Kněnický
Atletika
100 m rozběh