Berlín 1936 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Rychlostní kanoistika
C2 10 000 m
1
Alois Hudec
Sportovní gymnastika
kruhy
1
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
1
Jozef Herda
Zápas
řecko-římský styl do 69 kg
2
Václav Pšenička
Vzpírání
nad 82,5 kg
2
Josef Klapuch
Zápas
volný styl nad 87 kg
2
Bohuslav Karlík
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
2
 (ženy)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
2
 (muži)
Všestrannost
soutěž týmů 4.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 4.
Alois Hudec
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 4.
Alois Hudec
Sportovní gymnastika
bradla 4.
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m 4.
Jaroslav Štork
Atletika
50 km chůze 4.
Jaroslav Sysel
Zápas
volný styl do 82 kg 5.
František Havelka
Box
lehká těžká váha (75 - 81 kg) 5.
František Svoboda
Rychlostní kanoistika
K1 skládací 10 000 m 5.
Rychlostní kanoistika
K2 skládací 10 000 m 5.
Josef Hrubeš
Box
střední váha (69 - 75 kg) 5.
František Brzák
Rychlostní kanoistika
K1 10 000 m 6.
Jan Korejs
Atletika
skok o tyči 6.
František Douda
Atletika
vrh koulí 7.
Jaroslav Kollinger
Sportovní gymnastika
kruhy 7.
 (muži)
Drezura
soutěž týmů 8.
Rychlostní kanoistika
K2 10 000 m 8.
Rudolf Kus
Box
těžká váha (81 - 91 kg) 9.
Josef Jelen
Box
bantamová váha (52 - 57kg) 9.
František Leikert
Skoky do vody
3 m prkno 9.
Josef Hantych
Vzpírání
do 75 kg 10.
Václav Bečvář
Vzpírání
nad 82,5 kg 11.
Josef Brumlík
Vzpírání
do 82,5 kg 12.
Margaréta Schieferová
Atletika
hod diskem 12.
Josef Vosolsobě
Atletika
skok daleký 13.
Antonín Balda
Vzpírání
67kg 13.
František Jandl
Drezura
soutěž jednotlivců 13.
Jan Gasche
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 14.
Josef Nesvadba
Skoky do vody
3 m prkno 15.
Karel Hoplíček
Atletika
vrh koulí 15.
František Leikert
Skoky do vody
10 m věž 16.
Rudolf Bezděk
Box
muší váha (48 - 52 kg) 16.
Josef Lošek
Silniční cyklistika
silniční závod 16.
Josef Klein
Atletika
desetiboj 16.
Ludvík Bombík
Atletika
10 000 m 17.
Stanislav Rajdl
Box
do 67 kg 17.
Jan Chytrý
Box
do 62 kg 17.
Miroslav Klásek
Atletika
skok o tyči 17.
František Doležal
Box
do 54 kg 17.
František Šimůnek
Vzpírání
do 60 kg 18.
Miloslav Luňák
Atletika
maraton 19.
Václav Kacl
Skoky do vody
10 m věž 19.
Václav Procházka
Všestrannost
soutěž jednotlivců 20.
Ján Takáč
Atletika
maraton 21.
Jaroslav Kollinger
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 23.
Josef Dobeš
Všestrannost
soutěž jednotlivců 23.
Václav Krecl
Sportovní střelba
libovolná pistole 23.
Matěj Pechman
Drezura
soutěž jednotlivců 24.
František Pokorný
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 25.
Vítězslav Pavlousek
Jachting
Joly 25.
Josef Nesvadba
Skoky do vody
10 m věž 26.
Jan Sládek
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 26.
Otomar Bureš
Všestrannost
soutěž jednotlivců 27.
Jan Gajdoš
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 27.
Miloslav Buzek
Skoky
soutěž jednotlivců 27.
Otto Schöniger
Drezura
soutěž jednotlivců 29.
Vratislav Petráček
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 34.
Jan Koller
Sportovní střelba
libovolná pistole 34.
František Čermák
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 36.
Jindřich Tintěra
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 38.
Josef Šulc
Atletika
maraton 38.
Emanuel Löffler
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 40.
Jaroslav Mach
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 44.
Bohumil Povejšil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 69.
Karel Zvonař
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 3. kolo
František Janda
Zápas
řecko-římský styl do 61 kg 3. kolo
 (muži)
Basketbal
turnaj 12 týmů 3. kolo
František Mráček
Zápas
volný styl 87 kg 2. kolo
Bohuslav Kirchmann
Šerm
fleret 2. kolo
Bohuslav Kirchmann
Šerm
šavle 1. kolo
Josef Klapuch
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg 3. kolo
Antonín Nič
Zápas
volný styl do 57 kg 2. kolo
Josef Přibyl
Zápas
řecko-římský styl do 79 kg 3. kolo
Karel Kváček
Zápas
volný styl do 61 kg 2. kolo
Václav Brdek
Zápas
volný styl do 67 kg 2. kolo
Alois Samec
Zápas
volný styl do 74 kg 2. kolo
Hubert Prokop
Zápas
volný styl do 87 kg 3. kolo
Jaroslav Knotek
Atletika
hod kladivem kvalifikace
Veslování
dvojskif (2x) semifinále
 (muži)
Šerm
tým šavle 2. kolo
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 400 m rozběh
Ferdinand Hýža
Zápas
řecko-římský styl do 55 kg 3. kolo
Miroslav Vítek
Atletika
vrh koulí kvalifikace
Hans Leutelt
Silniční cyklistika
silniční závod neklasifikován
Vilém Jakl
Silniční cyklistika
silniční závod neklasifikován
 (muži)
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
Emil Šmatlák
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m rozjížďka
Pavol Mala
Atletika
hod oštěpem kvalifikace
Josef Klein
Atletika
hod oštěpem kvalifikace
Jaroslav Eliáš
Atletika
hod kladivem kvalifikace
Valér Barač
Atletika
hod diskem kvalifikace
Miroslav Vítek
Atletika
hod diskem kvalifikace
Rudolf Polame
Atletika
skok daleký kvalifikace
 (muži)
Skoky
soutěž týmů nedokončili
Jiří Hoffmann
Atletika
skok daleký kvalifikace
Zdeněk Sobotka
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Břetislav Krátký
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Josef Hušek
Atletika
3000 m steeplechase rozběh
Václav Hošek
Atletika
3000 m steeplechase rozběh
Ernst Berndt
Atletika
400 m překážek rozběh
Ludvík Kománek
Atletika
110 m překážek rozběh
Bedřich Hošek
Atletika
3000 m steeplechase rozběh
Bedřich Hošek
Atletika
1500 m rozběh
Stanislav Otáhal
Atletika
800 m rozběh
Miloslav Loos
Silniční cyklistika
silniční závod neklasifikován
Julius Čoček
Skoky
soutěž jednotlivců nedokončil
 (muži)
Vodní pólo
muži základní skupina
Jiří Zavřel
Veslování
skif (1x) opravné jízdy
Eliška Boubelová
Plavání
200 m prsa rozplavba
Irma Schrameková
Plavání
400 m volný způsob semifinále
Irma Schrameková
Plavání
100 m volný způsob rozplavba
Felix Erbert
Plavání
200 m prsa semifinále
Josef Kopecký
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole kvalifikace
František Pokorný
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže nedokončil
Evžen Rošický
Atletika
800 m rozběh
 (muži)
Veslování
osma (8+) semifinále
 (muži)
Veslování
čtyřka s kormidelníkem semifinále
Carmen Slabochová
Šerm
fleret 1. kolo
Josef Seyfried
Skoky
soutěž jednotlivců nedokončil
Marie Krůbová
Šerm
fleret 1. kolo
Josef Benedik
Šerm
šavle 2. kolo
Robert Bergmann
Šerm
kord 1. kolo
Josef Kunt
Šerm
kord 1. kolo
 (muži)
Šerm
tým kord 2. kolo
František Vohryzek
Šerm
kord 2. kolo
Hervarth Frass von Friedenfeldt
Šerm
šavle 2. kolo
Hervarth Frass von Friedenfeldt
Šerm
fleret 1. kolo
 (muži)
Šerm
tým fleret 2. kolo
Jiří Jesenský
Šerm
fleret 3. kolo
Karel Kněnický
Atletika
400 m meziběh