Melbourne 1956 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Olga Fikotová
Atletika
hod diskem
1
Dráhová cyklistika
tandemový sprint
2
Ladislav Fouček
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem
2
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
kladina
2
Otokar Hořínek
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
2
Jiří Skobla
Atletika
vrh koulí
3
Dana Zátopková
Atletika
hod oštěpem 4.
Jiří Vokněr
Rychlostní kanoistika
C1 10 000 m 4.
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
bradla 4.
Karel Hradil
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 4.
Anna Krausová
Sportovní gymnastika
kladina 4.
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
prostná 4.
Otokar Hořínek
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 4.
Josef Škvor
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 4.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 4.
Ladislav Fouček
Dráhová cyklistika
sprint 5.
Martin Řehák
Atletika
trojskok 5.
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů 5.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev 5.
Josef Němec
Box
těžká váha (81 - 91 kg) 5.
Július Torma
Box
střední váha (69 - 75 kg) 5.
Ján Zachara
Box
bantamová váha (52 - 57kg) 5.
Stanislav Jungwirth
Atletika
1500 m 6.
Jaroslav Bím
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 6.
Ferdinand Daniš
Sportovní gymnastika
prostná 6.
Emil Zátopek
Atletika
maraton 6.
Ladislav Čepčiansky
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 6.
Václav Pšenička ml.
Vzpírání
do 82,5 kg 6.
Rychlostní kanoistika
K2 10 000 m 6.
Ladislav Čepčiansky
Rychlostní kanoistika
K1 10 000 m 6.
František Čapek
Sportovní střelba
trap 6.
Jiřina Němcová
Atletika
hod diskem 7.
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 7.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
společné cvičení 7.
Štěpánka Mertová
Atletika
hod diskem 8.
Jiřina Němcová
Atletika
skok vysoký 8.
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m 8.
František Majdloch
Box
do 54 kg 9.
Josef Chovanec
Box
do 60 kg 9.
Olga Davidová
Atletika
skok vysoký 10.
Anna Krausová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 11.
Pavel Kantorek
Atletika
10 000 m 11.
František Maxa
Sportovní střelba
libovolná pistole 12.
Ferdinand Daniš
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 13.
Josef Škvor
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 18.
Vladimír Kejř
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 23.
Vladimír Černý
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 23.
Igor Treybal
Sportovní střelba
trap 25.
Matylda Růžičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 25.
Zdeněk Růžička
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 26.
Jaroslav Mikoška
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 27.
Pavel Kantorek
Atletika
maraton 27.
Věra Drazdíková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 32.
Jaroslav Bím
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 36.
Alena Zámostná
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 39.
Miroslava Brdíčková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 40.
František Jursa
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Vilém Mandlík
Atletika
200 m semifinále
Ladislav Bačík
Plavání
100 m znak semifinále
Marta Skupilová
Plavání
100 m motýlek rozplavba
Jiří Nouza
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Josef Trousil
Atletika
200 m rozběh
 (muži)
Veslování
osma (8+) semifinále
Jiří Opavský
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Václav Janeček
Atletika
200 m meziběh
Jaroslav Cihlář
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 400 m rozběh
Josef Doležal
Atletika
20 km chůze diskvalifikován
Milan Skřont
Atletika
50 km chůze nedokončil
Veslování
dvojskif (2x) opravné jízdy
Josef Doležal
Atletika
50 km chůze nedokončil
 (muži)
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni