Pchjongčchang 2018 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Ester Ledecká
Alpské lyžování
Super-G
1
Ester Ledecká
Snowboarding
paralelní obří slalom
1
Michal Krčmář
Biatlon
10 km sprint
2
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
5000 m
2
Veronika Vítková
Biatlon
7,5 km sprint
3
Karolína Erbanová
Rychlobruslení
500 m
3
Eva Samková
Snowboarding
snowboardcross
3
Tým
Lední hokej
turnaj mužských týmů 4.
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
3000 m 4.
Tým
Severská kombinace
závod družstev 7.
Michal Krčmář
Biatlon
20 km individuální závod 7.
Tým
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta 7.
Tým
Běh na lyžích
sprint dvojic 7.
Veronika Vítková
Biatlon
10 km stíhací závod 7.
Karolína Erbanová
Rychlobruslení
1000 m 7.
Tým
Biatlon
smíšená štafeta - ženy 2 x 6 km, muži 2 x 7,5 km 8.
Martin Jakš
Běh na lyžích
50 km klasicky 8.
Nikola Zdráhalová
Rychlobruslení
závod s hromadným startem 8.
Martin Jakš
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 9.
Tým
Alpské lyžování
družstva 9.
Tým
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km 10.
Tým
Skok na lyžích
závod družstev 10.
Tým
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km 11.
Tým
Běh na lyžích
sprint dvojic 11.
Ondřej Moravec
Biatlon
15 km závod s hromadným startem 11.
Nikola Zdráhalová
Rychlobruslení
1500 m 11.
Tým
Saně
týmová štafeta 12.
Ondřej Moravec
Biatlon
20 km individuální závod 12.
Tým
Biatlon
4 x 6 km štafeta 12.
Tým
Saně
dvojice 13.
Nikol Kučerová
Akrobatické lyžování
skicross 14.
Veronika Vítková
Biatlon
12,5 km závod s hromadným startem 14.
Tým
Krasobruslení
sportovní dvojice 14.
Nikola Zdráhalová
Rychlobruslení
3000 m 15.
Markéta Davidová
Biatlon
7,5 km sprint 15.
Michal Březina
Krasobruslení
závod mužů 16.
Martin Jakš
Běh na lyžích
15 km volně 16.
Šárka Pančochová
Snowboarding
slopestyle 16.
Ondřej Berndt
Alpské lyžování
alpská kombinace 16.
Tým
Boby
Dvojbob 17.
Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
alpská kombinace 17.
Veronika Vítková
Biatlon
15 km individuální závod 18.
Tým
Saně
dvojice 18.
Markéta Davidová
Biatlon
12,5 km závod s hromadným startem 18.
Šárka Pančochová
Snowboarding
big air 19.
Nikola Zdráhalová
Rychlobruslení
1000 m 19.
Tomáš Portyk
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 19.
Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 21.
Ondřej Hyman
Saně
jednotlivci muži 21.
Tým
Boby
Čtyřbob 21.
Tým
Boby
Dvojbob 23.
Tým
Krasobruslení
taneční páry 23.
Jessica Jislová
Biatlon
7,5 km sprint 23.
Jessica Jislová
Biatlon
10 km stíhací závod 23.
Kateřina Razýmová
Běh na lyžích
30 km klasicky 23.
Ester Ledecká
Alpské lyžování
obří slalom 23.
Tým
Boby
Čtyřbob 24.
Michaela Sejpalová
Short-track
500 m 24.
Vendula Hopjáková
Snowboarding
snowboardcross 24.
Petr Knop
Běh na lyžích
15 km volně 24.
Tomáš Portyk
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 24.
Markéta Davidová
Biatlon
10 km stíhací závod 25.
Roman Koudelka
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 25.
Roman Koudelka
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 25.
Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 26.
Kateřina Vojáčková
Snowboarding
big air 26.
Michal Krčmář
Biatlon
15 km závod s hromadným startem 26.
Tereza Nosková
Saně
jednotlivkyně ženy 26.
Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
sjezd 26.
Kateřina Razýmová
Běh na lyžích
sprint volně 26.
Petr Horák
Snowboarding
slopestyle 27.
Petra Nováková
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně 28.
Petra Nováková
Běh na lyžích
10 km volně 28.
Gabriela Capová
Alpské lyžování
obří slalom 29.
Ondřej Moravec
Biatlon
10 km sprint 29.
Martina Dubovská
Alpské lyžování
slalom 29.
Čestmír Kožíšek
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 29.
Michal Krčmář
Biatlon
12,5 km stíhací závod 30.
Aleš Razým
Běh na lyžích
15 km volně 30.
Filip Forejtek
Alpské lyžování
obří slalom 31.
Eva Kristejn Puskarčíková
Biatlon
10 km stíhací závod 32.
Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
Super-G 33.
Ondřej Pažout
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 34.
Filip Forejtek
Alpské lyžování
Super-G 34.
Jan Kubičík
Snowboarding
snowboardcross 35.
Ondřej Berndt
Alpské lyžování
Super-G 35.
Ondřej Pažout
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 37.
Kateřina Razýmová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně 38.
Petr Knop
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 38.
Filip Forejtek
Alpské lyžování
sjezd 38.
Petra Hynčicová
Běh na lyžích
30 km klasicky 39.
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
Super-G 40.
Aleš Razým
Běh na lyžích
50 km klasicky 41.
Barbora Havlíčková
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně 43.
Karolína Grohová
Běh na lyžích
sprint volně 43.
Eva Kristejn Puskarčíková
Biatlon
7,5 km sprint 43.
Aleš Razým
Běh na lyžích
sprint volně 43.
Eva Kristejn Puskarčíková
Biatlon
15 km individuální závod 44.
Viktor Polášek
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 44.
Viktor Polášek
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 44.
Petra Hynčicová
Běh na lyžích
sprint volně 45.
Jan Hudec
Alpské lyžování
sjezd 45.
Michal Šlesingr
Biatlon
20 km individuální závod 45.
Kateřina Razýmová
Běh na lyžích
10 km volně 45.
Lukáš Daněk
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 46.
Michal Novák
Běh na lyžích
15 km volně 46.
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
sjezd 46.
Petra Hynčicová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně 47.
Ondřej Moravec
Biatlon
12,5 km stíhací závod 51.
Lukáš Hlava
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 52.
Vojtěch Štursa
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 53.
Čestmír Kožíšek
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 54.
Aleš Razým
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 55.
Petr Knop
Běh na lyžích
50 km klasicky 55.
Markéta Davidová
Biatlon
15 km individuální závod 57.
Miroslav Rypl
Běh na lyžích
sprint volně 58.
Barbora Havlíčková
Běh na lyžích
10 km volně 59.
Petra Hynčicová
Běh na lyžích
10 km volně 60.
Michal Novák
Běh na lyžích
sprint volně 60.
Adam Václavík
Biatlon
20 km individuální závod 67.
Michal Šlesingr
Biatlon
10 km sprint 69.
Jessica Jislová
Biatlon
15 km individuální závod 72.
Adam Václavík
Biatlon
10 km sprint 73.
Ondřej Berndt
Alpské lyžování
obří slalom nedokončil
Ondřej Berndt
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Gabriela Capová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Adam Kotzmann
Alpské lyžování
obří slalom nedokončil
Adam Kotzmann
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Jan Hudec
Alpské lyžování
Super-G nedokončil
Lukáš Daněk
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km diskvalifikován
Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila
Martina Dubovská
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila
Miroslav Rypl
Běh na lyžích
50 km klasicky nedokončil
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
alpská kombinace nedokončil
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
obří slalom nedokončil
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Filip Forejtek
Alpské lyžování
alpská kombinace nedokončil
Filip Forejtek
Alpské lyžování
slalom nedokončil