Grenoble 1968 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Jiří Raška
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod
1
Jiří Raška
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod
2
Tým
Lední hokej
turnaj mužských týmů
2
Hana Mašková
Krasobruslení
závod žen
3
Tomáš Kučera
Severská kombinace
individuální závod 4.
Dana Spálenská
Saně
jednotlivkyně ženy 6.
Ondrej Nepela
Krasobruslení
závod mužů 8.
Ladislav Divila
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 9.
Tým
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km 9.
Marian Filc
Krasobruslení
závod mužů 10.
Tým
Krasobruslení
sportovní dvojice 10.
Oldřiška Nagenrauft
Saně
jednotlivkyně ženy 11.
Tým
Krasobruslení
sportovní dvojice 12.
Tým
Saně
dvojice 12.
František Rydval
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 12.
Rudolf Höhnl
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 12.
Karel Štefl
Běh na lyžích
15 km klasicky 14.
Tým
Saně
dvojice 14.
Jan Hamřík
Saně
jednotlivci muži 15.
Pavel Ploc st.
Biatlon
20 km individuální závod 15.
Ladislav Rygl st.
Severská kombinace
individuální závod 16.
Anna Mohrová
Alpské lyžování
slalom 18.
Karel Štefl
Běh na lyžích
30 km klasicky 18.
Zbyněk Hubač
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 19.
František Halíř
Saně
jednotlivci muži 20.
Marie Víchová
Krasobruslení
závod žen 21.
Jan Fajstavr
Běh na lyžích
30 km klasicky 22.
Jan Fajstavr
Běh na lyžích
15 km klasicky 23.
Václav Peřina
Běh na lyžích
30 km klasicky 24.
Horst Urban
Saně
jednotlivci muži 24.
Zbyněk Hubač
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 25.
Milan Pažout
Alpské lyžování
obří slalom 27.
Václav Peřina
Běh na lyžích
15 km klasicky 27.
Roland Urban
Saně
jednotlivci muži 27.
František Rydval
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 27.
Jan Fajstavr
Běh na lyžích
50 km klasicky 28.
Anna Mohrová
Alpské lyžování
sjezd 33.
Jaroslav Janda
Alpské lyžování
obří slalom 34.
Milan Pažout
Alpské lyžování
sjezd 35.
Jaroslav Janda
Alpské lyžování
sjezd 36.
Vít Fousek ml.
Běh na lyžích
50 km klasicky 39.
Ladislav Žižka
Biatlon
20 km individuální závod 55.
Milan Pažout
Alpské lyžování
slalom diskvalifikován
Jaroslav Janda
Alpské lyžování
slalom diskvalifikován
Anna Mohrová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila
Václav Peřina
Běh na lyžích
50 km klasicky nedokončil
Vít Fousek ml.
Běh na lyžích
30 km klasicky nedokončil