Sarajevo 1984 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů
2
 (ženy)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km
2
Květa Pecková
Běh na lyžích
5 km klasicky
3
Pavel Ploc
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod
3
Jozef Sabovčík
Krasobruslení
závod mužů
3
Olga Křížová
Alpské lyžování
sjezd
3
Blanka Paulů
Běh na lyžích
20 km klasicky 4.
Jana Gantnerová
Alpské lyžování
sjezd 5.
 (muži)
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta 6.
Olga Křížová
Alpské lyžování
obří slalom 8.
Vladimír Podzimek
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 8.
Jan Matouš
Biatlon
10 km sprint 9.
Olga Křížová
Alpské lyžování
slalom 10.
Jan Matouš
Biatlon
20 km individuální závod 10.
Květa Pecková
Běh na lyžích
10 km klasicky 10.
Jiří Parma
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 10.
Květa Pecková
Běh na lyžích
20 km klasicky 12.
Ladislav Dluhoš
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 12.
Mária Jasenčáková
Saně
jednotlivkyně ženy 12.
Blanka Paulů
Běh na lyžích
10 km klasicky 13.
Blanka Paulů
Běh na lyžích
5 km klasicky 13.
Vítězslav Jureček
Biatlon
10 km sprint 13.
Krasobruslení
taneční páry 13.
Saně
dvojice 14.
Pavel Ploc
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 14.
Gabriela Koukalová
Běh na lyžích
10 km klasicky 14.
Zdeněk Hák
Biatlon
20 km individuální závod 15.
Gabriela Koukalová
Běh na lyžích
5 km klasicky 15.
Anna Pasiarová
Běh na lyžích
20 km klasicky 16.
Martin Förster
Saně
jednotlivci muži 18.
Dagmar Švubová
Běh na lyžích
5 km klasicky 20.
Ján Klimko
Severská kombinace
individuální závod 22.
Stanislav Ptáčník
Saně
jednotlivci muži 23.
Miloš Bečvář
Běh na lyžích
50 km klasicky 23.
Jiří Parma
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 23.
Zdeněk Hák
Biatlon
10 km sprint 23.
Ivana Valešová
Alpské lyžování
sjezd 24.
Viera Klimková
Běh na lyžích
20 km klasicky 24.
Vladimír Frák
Severská kombinace
individuální závod 25.
Jaromír Šimůnek
Biatlon
20 km individuální závod 25.
Alexandra Mařasová
Alpské lyžování
obří slalom 26.
Miloš Bečvář
Běh na lyžích
30 km klasicky 27.
Anna Pasiarová
Běh na lyžích
10 km klasicky 27.
Ivana Valešová
Alpské lyžování
obří slalom 28.
Miloš Bečvář
Běh na lyžích
15 km klasicky 29.
Pavel Benc
Běh na lyžích
30 km klasicky 34.
Vladimír Podzimek
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 39.
Martin Švagerko
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 42.
Pavel Benc
Běh na lyžích
15 km klasicky 46.
Ivana Valešová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Alexandra Mařasová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Jana Gantnerová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila