Tokio 2020 - Kompletní výsledky

athlete sport discipline location
Jiří Prskavec
Vodní slalom
K1 (Finále)
1
Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap (Finále)
1
Lukáš Krpálek
Judo
+ 100 kg (Finále)
1
Tenis
čtyřhra (Turnaj)
1
Lukáš Rohan
Vodní slalom
C1 (Finále)
2
Markéta Vondroušová
Tenis
dvouhra (Turnaj)
2
Jakub Vadlejch
Atletika
hod oštěpem (Finále)
2
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap (Finále)
2
Alexander Choupenitch
Šerm
fleret (Turnaj)
3
Vítězslav Veselý
Atletika
hod oštěpem (Finále)
3
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m (Finále)
3
Veslování
dvojskif lehkých vah (2x) (Finále A) 4.
Martin Vlach
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců (Střelba + přespolní běh) 5.
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m (Finále) 5.
Josef Dostál
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m (Finále A) 5.
Tereza Fišerová
Vodní slalom
C1 (Finále) 6.
Adam Ondra
Sportovní lezení
kombinace boulderingu, lezení na rychlost a obtížnost (Finále) 6.
Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob (Finále) 6.
Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet (Kvalifikace) 7.
Jan Kuf
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců (Střelba + přespolní běh) 8.
Tenis
čtyřhra (Turnaj) 9.
Karolína Plíšková
Tenis
dvouhra (Turnaj) 9.
Barbora Krejčíková
Tenis
dvouhra (Turnaj) 9.
 (men)
Basketbal
turnaj 12 týmů (Turnaj) 9.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m (Závod) 10.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m (Semifinále) 10.
Veslování
dvojskif (2x) (Závod) 10.
Artur Omarov
Zápas
řecko-římský styl do 97 kg (Závod) 11.
Kristiina Mäki
Atletika
1500 m (Finále) 13.
Barbora Špotáková
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace) 14.
 (women)
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob (Závod) 14.
Jiří Přívratský
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace) 14.
Barbora Šumová
Sportovní střelba
skeet (Kvalifikace) 14.
Kateřina Minařík Kudějová
Vodní slalom
K1 (Semifinále) 15.
 (men)
Atletika
štafeta 4 x 400 m (Rozběh) 15.
 (mixed)
Skoky
soutěž týmů (Kvalifikace) 15.
Adam Sebastian Helcelet
Atletika
desetiboj (Závod) 16.
Jan Fleissner
Veslování
skif (1x) (Závod) 16.
Kristýna Horská
Plavání
200 m indivuduální polohový závod (Závod) 16.
Veslování
dvojskif (2x) (Závod) 16.
Jiří Přívratský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace) 16.
David Klammert
Judo
- 90 kg (1. kolo) 17.
Petr Nymburský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace) 17.
Jiří Sýkora
Atletika
desetiboj (Závod) 17.
Tomáš Staněk
Atletika
vrh koulí 17.
Diana Mezuliáníková
Atletika
1500 m (Semifinále) 17.
Jan Čejka
Plavání
200 m znak (Závod) 18.
Petra Kvitová
Tenis
dvouhra 18.
Plážový volejbal
turnaj (Turnaj) 19.
Plážový volejbal
turnaj (Turnaj) 19.
David Hrčkulák
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace) 19.
Irena Gillarová
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace) 19.
Kristýna Horská
Plavání
200 m prsa (Závod) 19.
Barbora Seemanová
Plavání
100 m volný způsob (Závod) 21.
Barbora Seemanová
Plavání
50 m volný způsob (Rozplavba) 21.
Jitka Čábelická
Horská kola
závod (Závod) 22.
Vít Müller
Atletika
400 m překážek (Semifinále) 22.
Karel Lavický
Jachting
RS:X - Windsurfer (Závod) 22.
Jan Micka
Plavání
1500 m volný způsob (Závod) 23.
Lada Vondrová
Atletika
400 m (Semifinále) 23.
Klára Spilková
Golf
Hra na rány (Finále) 23.
Romana Maláčová
Atletika
skok o tyči (Kvalifikace) 23.
Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
sprint týmů (Závod) 23.
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Rozřazovací kolo) 24.
Matěj Kozubek
Dálkové plavání
10 km (Závod) 24.
Markéta Červenková
Atletika
vrh koulí (Kvalifikace) 24.
Jakub Jurka
Šerm
kord (Kvalifikace) 25.
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška smíšený tým (Rozřazovací kolo) 25.
Simona Kubová
Plavání
200 m znak (Závod) 25.
Petr Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m (Závod) 26.
Michael Kukrle
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 26.
Simona Kubová
Plavání
100 m znak (Závod) 27.
Jan Micka
Plavání
800 m volný způsob (Závod) 28.
Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
sprint (Kvalifikace) 28.
Jan Čejka
Plavání
100 m znak (Závod) 30.
Petra Kuříková
Triatlon
individuální závod (Závod) 30.
Tereza Ďurdiaková
Atletika
20 km chůze (Závod) 30.
Aleš Opatrný
Skoky
soutěž jednotlivců (Kvalifikace) 31.
Tereza Neumanová
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod) 33.
Miloslav Příhoda
Všestrannost
soutěž jednotlivců (Závod) 33.
Lubomír Jančařík
Stolní tenis
dvouhra (Turnaj) 33.
Marie Horáčková
Lukostřelba
soutěž jednotlivců (Předkolo) 33.
Hana Matelová
Stolní tenis
dvouhra (Turnaj) 33.
Barbora Malíková
Atletika
400 m (Závod) 34.
Michael Kukrle
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod) 36.
Jan Šefl
Plavání
100 m motýlek (Závod) 37.
Miroslav Trunda
Všestrannost
soutěž jednotlivců (Závod) 39.
Pavel Maslák
Atletika
400 m (Závod) 40.
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace) 41.
Simona Vrzalová
Atletika
1500 m (Závod) 41.
Vít Hlaváč
Atletika
50 km chůze (Závod) 43.
Lukáš Gdula
Atletika
50 km chůze (Závod) 46.
Pavel Širuček
Stolní tenis
dvouhra (Turnaj) 49.
Marcela Joglová
Atletika
maraton (Závod) 52.
Anna Kellnerová
Skoky
soutěž jednotlivců (Kvalifikace) 55.
David Jessen
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace) 57.
Tereza Hrochová
Atletika
maraton (Závod) 58.
Ondřej Lieser
Golf
Hra na rány (Turnaj) 60.
Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace) 73.
Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
keirin (Opravy) 4.
Eva Vrabcová Nývltová
Atletika
maraton (Závod) DNF
Matěj Krsek
Atletika
štafeta 4 x 400 m (Rozběh) DNS
Jan Tesař
Atletika
štafeta 4 x 400 m (Rozběh) DNS
Jiří Orság
Vzpírání
+ 109kg (Skupina) DSQ
Kamil Papoušek
Skoky
soutěž jednotlivců (Kvalifikace) DNF
Jan Jirka
Atletika
200 m (Rozběh) DSQ
Nikola Ogrodníková
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace) 16.
 (men)
Basketbal
turnaj 12 týmů (Skupina) 84:119 vs. USA
 (men)
Basketbal
turnaj 12 týmů (Skupina) 77:97 vs. Francie
Tenis
čtyřhra (Čtvrtfinále) 3:6, 6:4, 10:7 vs. Bartyová, Sandersová (AUS)
Tomáš Macháč
Tenis
dvouhra (Turnaj) 17.
Vendula Frintová
Triatlon
individuální závod (Závod) DNF
Ondřej Cink
Horská kola
závod (Závod) DNF
Veslování
dvojskif (2x) (Semifinále A/B) 5.
 (men)
Basketbal
turnaj 12 týmů (Skupina) Výhra 84:78 vs. Írán
Michal Schlegel
Silniční cyklistika
silniční závod DNS
Zdeněk Štybar
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod) DNF
Plážový volejbal
turnaj (Skupina) DNS
 (men)
Basketbal
turnaj 12 týmů Nominován
 (men)