Baku 2019 - Kompletní výsledky

athlete sport discipline location
Vojtěch Matula
Plavání
200 m volný způsob 34.
 (women)
Házená
turnaj 7.
Klára Krejčiříková
Atletika
skok vysoký 6.
Jakub Davidík
Atletika
800 m
1
Hynek Bartoň
Tenis
dvouhra 4.
Michal Hanyk
Atletika
2000 m překážek 12.
 (men)
Volejbal
turnaj mužů 5.
 (women)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 4.
 (women)
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta 12.
Karolína Sasynová
Atletika
1500 m 6.
Dominika Šalková
Tenis
dvouhra 3.
Terezie Kinterová
Plavání
800 m volný způsob 20.
 (women)
Házená
turnaj 21:20
Martin Ivanka
Judo
- 81 kg 17.
 (men)
Volejbal
turnaj mužů 2:03
 (mixed)
Atletika
stíhací štafeta 16.
Jana Přibylová
Plavání
100 m prsa 8.
Jakub Bursa
Plavání
400 m individuální polohový závod
3
Natálie Tužilová
Plavání
50 m volný způsob 23.
Petra Sičaková
Atletika
hod oštěpem 7.
Julie Zárybnická
Judo
- 70 kg
 (men)
Atletika
stíhací štafeta 11.
Tenis
čtyřhra 3.
Barbora Ondroušková
Judo
nad 70 kg dívky 11.
Vojtěch Matula
Plavání
400 m individuální polohový závod 21.
Tenis
čtyřhra
1
 (women)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 48:71
Barbora Šplechtnová
Atletika
200 m 7.
Karolína Podlahová
Atletika
skok o tyči 8.
Clementina Fraňková
Plavání
100 m prsa 28.
Klára Bažoutová
Atletika
sedmiboj 13.
Adam Kopecký
Judo
- 73 kg
Kamila Javorková
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 15.
Tomáš Chocholatý
Plavání
200 m volný způsob 32.
Anna Růžičková
Silniční cyklistika
silnice 50km 25.
Filip Ivanka
Judo
- 66 kg
Daniela Volná
Atletika
skok daleký 9.
Tadeáš Plaček
Atletika
400 m 5.
Tomáš Chocholatý
Plavání
50 m volný způsob 38.
Veronika Hynková
Atletika
2000 m překážek 11.
Anna Jaborníková
Silniční cyklistika
silnice 50km 4.
Matthew William Donald
Tenis
dvouhra 6.
 (mixed)
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta 13.
Štěpán Telecký
Silniční cyklistika
silnice 75km 21.
Tereza Babická
Atletika
100 m překážek 18.
Adam Seeman
Silniční cyklistika
silnice 75km 17.
Natálie Tužilová
Plavání
100 m znak 15.
Clementina Fraňková
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 26.
Dagmar Hejhalová
Silniční cyklistika
silnice 50km 32.
Markéta Prusenovská
Judo
- 52 kg 17.
Daniel Mráz
Silniční cyklistika
silnice 75km 14.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
přeskok 49.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 50.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 56.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
bradla 60.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
přeskok 52.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 51.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
kladina 24.
Natálie Tužilová
Plavání
100 m motýlek 37.
Kamila Javorková
Plavání
200 m volný způsob 31.
Terezie Kinterová
Plavání
200 m volný způsob 35.
Katrin Brzyszkowská
Atletika
hod diskem 10.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
přeskok 41.
Terezie Kinterová
Plavání
100 m motýlek 36.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
bradla 59.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
bradla 50.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
prostná 73.
Jan Doležálek
Atletika
hod kladivem DNF/NM
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
prostná 60.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
kladina 57.
 (women)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 80:51:00
Vojtěch Matula
Plavání
200 m znak 12.
Linda Klimovičová
Tenis
dvouhra 9.
Jakub Holec
Atletika
400 m 13.
 (women)
Házená
turnaj 33:17:00
Pavla Štoudková
Atletika
800 m 8.
 (women)
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob
Jakub Bursa
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 5.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
prostná 58.
Antonín Dvořáček
Judo
- 60 kg 9.
Tenis
čtyřhra 2:00
 (men)
Volejbal
turnaj mužů 3:02
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
kladina 51.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
bradla 44.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
kruhy 46.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
hrazda 22.
Adam Seeman
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 60.
Kamila Javorková
Plavání
400 m volný způsob 24.
Daniel Mráz
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 66.
 (women)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 75:63
Jana Přibylová
Plavání
200 m prsa 13.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
bradla 70.
Vojtěch Matula
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 7.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
kruhy 60.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
prostná 50.
 (men)
Volejbal
turnaj mužů 3:00
Tenis
čtyřhra 2:01
 (women)
Házená
turnaj 24:40:00
Katrin Brzyszkowská
Atletika
vrh koulí 4.
Eva Kubíčková
Atletika
100 m 8.
Tomáš Oberndorfer
Atletika
110 m překážek
2
Tomáš Kratochvíl
Atletika
skok daleký (Finále) 9.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 62.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 71.
 (mixed)
Plavání
4 x 100 m volný způsob - mix 15.
František Doubek
Atletika
desetiboj 4.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
kruhy 73.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
prostná 62.
Šimčík Jakub
Zápas
volný styl do 65 kg 17.
Anna Jaborníková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 18.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
hrazda 53.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 62.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
přeskok 64.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
prostná 78.
Anna Růžičková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 19.
Štěpán Telecký
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 23.
Clementina Fraňková
Plavání
200 m prsa 26.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 55.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
bradla 37.
Terezie Kinterová
Plavání
400 m volný způsob 20.
Tomáš Chocholatý
Plavání
1500 m volný způsob 17.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 36.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
přeskok 78.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
hrazda 56.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 27.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
přeskok 66.
Dagmar Hejhalová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 31.
 (women)
Házená
turnaj 30:22:00
 (men)
Volejbal
turnaj mužů 3:01
 (women)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 74:58:00
Terezie Kinterová
Plavání
200 m motýlek 16.
Michal Zelenka
Zápas
řecko-římský styl do 60 kg (1. kolo) 23.
Jakub Bursa
Plavání
100 m znak 13.
Tomáš Chocholatý
Plavání
400 m volný způsob 24.
Vojtěch Matula
Plavání
100 m znak 12.
Kamila Javorková