Baku 2019 - Kompletní výsledky

athlete sport discipline location
Vojtěch Matula
Plavání
200 m volný způsob 34.
 (women)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 4.
Klára Krejčiříková
Atletika
skok vysoký 6.
Jakub Davidík
Atletika
800 m
1
 (women)
Házená
turnaj 7.
Michal Hanyk
Atletika
2000 m překážek 12.
 (men)
Volejbal
turnaj mužů 5.
 (women)
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta 12.
Karolína Sasynová
Atletika
1500 m 6.
Dominika Šalková
Tenis
dvouhra 3.
Hynek Bartoň
Tenis
dvouhra 4.
Jana Přibylová
Plavání
100 m prsa 8.
Jakub Bursa
Plavání
400 m individuální polohový závod
3
 (women)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 48:71
 (women)
Házená
turnaj 21:20
 (men)
Volejbal
turnaj mužů 2:03
 (mixed)
Atletika
stíhací štafeta 16.
Martin Ivanka
Judo
- 81 kg 17.
Petra Sičaková
Atletika
hod oštěpem 7.
Natálie Tužilová
Plavání
50 m volný způsob 23.
Terezie Kinterová
Plavání
800 m volný způsob 20.
Julie Zárybnická
Judo
- 70 kg
Tenis
čtyřhra 3.
 (men)
Atletika
stíhací štafeta 11.
Vojtěch Matula
Plavání
400 m individuální polohový závod 21.
Barbora Ondroušková
Judo
nad 70 kg dívky 11.
Tenis
čtyřhra
1
Tomáš Chocholatý
Plavání
50 m volný způsob 38.
Filip Ivanka
Judo
- 66 kg
Tomáš Chocholatý
Plavání
200 m volný způsob 32.
Daniela Volná
Atletika
skok daleký 9.
Anna Růžičková
Silniční cyklistika
silnice 50km 25.
Kamila Javorková
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 15.
Tadeáš Plaček
Atletika
400 m 5.
Veronika Hynková
Atletika
2000 m překážek 11.
Barbora Šplechtnová
Atletika
200 m 7.
Matthew William Donald
Tenis
dvouhra 6.
Adam Kopecký
Judo
- 73 kg
Klára Bažoutová
Atletika
sedmiboj 13.
Clementina Fraňková
Plavání
100 m prsa 28.
Natálie Tužilová
Plavání
100 m znak 15.
Anna Jaborníková
Silniční cyklistika
silnice 50km 4.
Daniel Mráz
Silniční cyklistika
silnice 75km 14.
Dagmar Hejhalová
Silniční cyklistika
silnice 50km 32.
Markéta Prusenovská
Judo
- 52 kg 17.
Clementina Fraňková
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 26.
Tereza Babická
Atletika
100 m překážek 18.
Adam Seeman
Silniční cyklistika
silnice 75km 17.
Štěpán Telecký
Silniční cyklistika
silnice 75km 21.
 (mixed)
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta 13.
Karolína Podlahová
Atletika
skok o tyči 8.
Natálie Tužilová
Plavání
100 m motýlek 37.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
kladina 24.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 51.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
přeskok 52.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 56.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 50.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
přeskok 49.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
bradla 60.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
bradla 59.
Katrin Brzyszkowská
Atletika
hod diskem 10.
Terezie Kinterová
Plavání
200 m volný způsob 35.
Kamila Javorková
Plavání
200 m volný způsob 31.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
přeskok 41.
Terezie Kinterová
Plavání
100 m motýlek 36.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
prostná 73.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
bradla 50.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
prostná 60.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
kladina 57.
Jan Doležálek
Atletika
hod kladivem DNF/NM
Tenis
čtyřhra 2:00
 (women)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 80:51:00
Linda Klimovičová
Tenis
dvouhra 9.
Antonín Dvořáček
Judo
- 60 kg 9.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
prostná 58.
Pavla Štoudková
Atletika
800 m 8.
 (women)
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob
Jakub Bursa
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 5.
Vojtěch Matula
Plavání
200 m znak 12.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
kladina 51.
Jakub Holec
Atletika
400 m 13.
 (men)
Volejbal
turnaj mužů 3:02
 (women)
Házená
turnaj 33:17:00
Eva Kubíčková
Atletika
100 m 8.
 (men)
Volejbal
turnaj mužů 3:00
Tomáš Kratochvíl
Atletika
skok daleký (Finále) 9.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
bradla 44.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
kruhy 46.
Šimčík Jakub
Zápas
volný styl do 65 kg 17.
Adam Seeman
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 60.
Kamila Javorková
Plavání
400 m volný způsob 24.
 (women)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 75:63
Tenis
čtyřhra 2:01
Katrin Brzyszkowská
Atletika
vrh koulí 4.
Jana Přibylová
Plavání
200 m prsa 13.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 62.
 (women)
Házená
turnaj 24:40:00
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
bradla 70.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
kruhy 60.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
prostná 50.
Daniel Mráz
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 66.
Tomáš Oberndorfer
Atletika
110 m překážek
2
Štěpán Telecký
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 23.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 71.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 62.
Anna Růžičková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 19.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
hrazda 22.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
kruhy 73.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
prostná 62.
Anna Jaborníková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 18.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
bradla 37.
Clementina Fraňková
Plavání
200 m prsa 26.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
hrazda 53.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
přeskok 64.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
prostná 78.
František Doubek
Atletika
desetiboj 4.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
hrazda 56.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 55.
 (mixed)
Plavání
4 x 100 m volný způsob - mix 15.
Vojtěch Matula
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 7.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
přeskok 66.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 36.
Terezie Kinterová
Plavání
400 m volný způsob 20.
Tomáš Chocholatý
Plavání
1500 m volný způsob 17.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 27.
Dagmar Hejhalová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 31.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
přeskok 78.
Clementina Fraňková
Plavání
400 m individuální polohový závod 16.
Kamila Javorková
Plavání
400 m individuální polohový závod 18.
Vojtěch Matula
Plavání
100 m znak 12.
Tomáš Chocholatý
Plavání
400 m volný způsob 24.
Michal Zelenka
Zápas
řecko-římský styl do 60 kg (1. kolo) 23.
Jakub Bursa
Plavání
100 m znak 13.
Terezie Kinterová
Plavání
200 m motýlek 16.
 (men)
Volejbal
turnaj mužů 3:01
 (women)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 74:58:00
Natálie Tužilová
Plavání
100 m volný způsob 37.
 (women)