Nanking 2014 - Kompletní výsledky

athlete sport discipline location
Tenis
čtyřhra (1. kolo) 5.
Martina Satková
Vodní slalom
C1 (startovní skok) 2.
Amálie Hilgertová
Vodní slalom
K1 (startovní skok) 3.
Lada Cermanová
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) 24.
Kryštof Hájek
Vodní slalom
C1 (startovní skok) 10.
Michaela Hrubá
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Finále)
3
Tomáš Rousek
Vodní slalom
K1 (startovní skok) 6.
Plážový volejbal
turnaj (1. kolo) 5.
Tereza Vokálová
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) 25.
Lucie Staňková
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) 28.
Zuzana Pražáková
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) 32.
Martin Vlach
Moderní pětiboj
Družstva (Závod) 5.
Jolana Hojsáková
Moderní pětiboj
Družstva (Závod) 6.
Veronika Paličková
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) 20.
 ()
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 10.
Markéta Vondroušová
Tenis
smíšená čtyřhra (1. kolo) 17.
Kryštof Hájek
Rychlostní kanoistika
C1 sprint 3.
Lada Cermanová
Atletika
vrh koulí 8.
Simona Heinová
Tenis
smíšená čtyřhra (Čtvrtfinále) 5.
Markéta Vondroušová
Tenis
dvouhra (1. kolo) 2 - 1
Martin Vlach
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 9.
Simona Heinová
Tenis
dvouhra (1. kolo) 9.
Jolana Hojsáková
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivkyň DNS
Amálie Hilgertová
Rychlostní kanoistika
K1 sprint 5.
Tomáš Rousek
Rychlostní kanoistika
K1 sprint 18.
Veronika Paličková
Atletika
100 m 13.
Martina Satková
Rychlostní kanoistika
C1 sprint 4.
Tereza Vokálová
Atletika
400 m překážek 4.
Nikola Nosková
Silniční cyklistika
družstva 22.
Roman Lehký
Silniční cyklistika
družstva 4.
Barbora Průdková
Silniční cyklistika
družstva 6.
Jan Rajchart
Silniční cyklistika
družstva 19.
Sarah Beránková
Basketbal 3 na 3
střelba na koš 5.
Aneta Zuzáková
Basketbal 3 na 3
střelba na koš 28.
Michaela Hrubá
Atletika
skok vysoký 1.
Lucie Staňková
Atletika
hod kladivem 14.
Vojtěch Simbartl
Plavání
50 m prsa 27.
Lucie Svěcená
Plavání
100 m motýlek 3.
Adela Szarzecová
Judo
Týmy do 63 kg 5.
Gabriela Andělová
Basketbal 3 na 3
střelba na koš 27.
Kristýna Štefcová
Stolní tenis
dvouhra 19.
Stolní tenis
smíšená čtyřhra 9.
Zuzana Pražáková
Atletika
skok o tyči 8.
Tereza Grusová
Plavání
50 m znak 4.
Jan Rajchart
Horská kola
družstva 3.
Anna Žabová
Veslování
skif (1x) 10.
Barbora Průdková
Horská kola
družstva 1.
Veronika Cenková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 6.
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-)
2
Adriana Šimánková
Taekwondo
do 55 kg 5.
Tereza Grusová
Plavání
200 m znak 13.
Lucie Svěcená
Plavání
50 m motýlek 1.
Roman Lehký
BMX
družstva 4.
Nikola Nosková
BMX
družstva 18.
David Reitšpies
Stolní tenis
dvouhra 9.
Adela Szarzecová
Judo
- 63 kg 13.
Vojtěch Simbartl
Plavání
100 m prsa 31.
Tereza Přibáňová
Stolní tenis
smíšená čtyřhra 13.
Tereza Grusová
Plavání
100 m znak 5.
Tereza Přibáňová
Sportovní střelba
10m vzduchová pistole smíšený tým (Kvalifikace) 20.