Medailová atletika v Baku. O další cenný kov zabojují ve středu plavci

EYOF 2019
EYOF 2019
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Po pondělní smršti skvělých výkonů na atletickém stadionu čekalo na české sportovce finále hned v několika disciplínách. Stříbrnou medaili překážkáře Tomáše Oberndorfra doplnila také dvě čtvrtá místa.

První medaile pro Česko cinkla v běhu na 110 metrů překážek (více info ZDE). Na bronz útočili také desetibojař František Doubek a koulařka Katrin Brzyskowska, ale nakonec zůstali těsně pod stupni vítězů.

České tenistky i tenisté potvrzují skvělou formu a dále hladce porážejí všechny nasazené soupeře. V turnaji dále pokračují do 3. kola dvouhry a semifinále čtyřhry.

Plavec Bursa vstupuje do finále z druhého místa

Radovat se mohou také plavci. Na kraulové dvoustovce zazářil Jakub Bursa a ve středečním finále je připraven zabojovat o další cenný kov.

Po dvou tréninkových dnech se naostro představila také chlapecká část sportovní gymnastiky. Čeští reprezentanti Vojtěch Šácha, Dan NěmečekJonáš Běhal skončili ve vícebojařském souboji týmů na 21. místě. Do dalších disciplín nepostupují.

Kolektivní sporty navázaly v českých barvách na pondělní průběh zápasů. Stále úspěšně si vedou basketbalistky, které nezaskočily ani Maďarky. S další suverénní výhrou tak útočí na přímý postup do semifinále. Volejbalisté i z druhého klání proti Italům odešli s prohrou a ani házenkářky neobrátily skóre proti Švýcarsku.

líbil se ti článek?