Judista Krpálek překvapil zlatého paralympika z Ria. Jsem dojatý, smál se i plakal Petráček

Lifestyle
Lifestyle
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Kamarádi si ho dobírali, že by se mohl se zlatou medailí měřit s judistou Lukášem Krpálkem. A Arnošt Petráček, paralympijský šampion v plavání, odpovídal: „Rád bych se s ním setkal.“ Proč ne? Může být..

Tohle překvapení si pro něj nachystal Český rozhlas Radiožurnál. Petráček byl sobotním dopoledním hostem Patricie Strouhalové. Ještě před tím, než vyprávěl o své cestě za zlatou medailí, přišel ho do studia navštívit judista Lukáš Krpálek, zlatý šampion z olympijských her v Riu de Janeiro.

„Nevím, možná nějaký maskot?“ hádal Arnošt Petráček, když mu Patricie Strouhalová prozradila, že mu Český rozhlas připravil malé překvapení. Otevřely se dveře, ale žádný maskot z Ria nevešel. Místo toho vstoupil do studia judista Krpálek i se svou zlatou olympijskou medailí.

„Jsem úplně dojatý. Hrozně moc jsem si to přál a mockrát děkuju za toto milé setkání,“ hledal slova Petráček. „Vždycky, když jsou takové okamžiky, začnu se smát a mám slzy v očích. Je to super, jsem rád, že jsme se mohli potkat a těším se na odpoledne, kdy budeme mít příležitost potkat se ještě jednou a pořádně si popovídat,“ připomněl, že se potkají ještě na festivalu Sporťáček v Plzni.

líbil se ti článek?